Komunikaty dla rodziców

Świetlica:

W tym roku szkolnym świetlica będzie udostępniona dla uczniów od godz. 12.30 do 14.30. Przypomina się, że zgodnie z regulaminem ze świetlicy korzystają tylko uczniowie, których oboje rodzice pracują oraz uczniowie dowożeni do szkoły, których odległość z domu do szkoły wynosi:

– 3 km  – kl. I- IV,

– 4km – kl. V – VIII.

Ze względu na obowiązek zachowania dystansu liczba uczniów  korzystających ze świetlicy musi być ograniczona. Apeluje się do rodziców, aby decydując się na korzystanie ze świetlicy czynili to w szczególnie uzasadnionych przypadkach. Należy pamiętać, że ze względu na specyfikę zajęć świetlicowych korzystający z niej uczniowie będą z różnych klas (grupa mieszana) co w obecnej sytuacji epidemiologicznej w kraju zwiększa ryzyko zakażenia. Druk zgłoszenia na świetlicę do pobrania na stronie internetowej szkoły, udostępniony przez e-dziennik oraz udostępniony w wersji papierowej w punkcie kontaktowym (w przedsionku przed wejściem głównym do szkoły). Wypełniony druk należy wrzucić do skrzynki podawczej.

Komunikat:

Na okres epidemii tworzy się w szkole tzw. punkt kontaktowy – na stoliku w przedsionku przed wejściem głównym do szkoły będą do pobrania stosowne druki, które po wypełnieniu należy wrzucić do skrzynki podawczej. Zachęca się do kontaktu z sekretariatem i dyrekcją oraz z nauczycielami i wychowawcami w formie elektronicznej i telefonicznej oraz przez e-dziennik

Telefon:      

  • sekretariat: (18) 27 7 3 902
  • Dyrektor: 500 729 907

Dowóz:

Dowóz uczniów z Górnego Osielca rano o 7.30. Odwóz po południu o godz. 14.20.

Przypomina się o obowiązku zakładania maski w środkach komunikacji publicznej.