ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY JORDANÓW

W dniu 12 maja 2022 roku odbyły się GMINNE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY JORDANÓW. Głównym celem zawodów była popularyzacja strzelectwa sportowego oraz wyłonienie najlepszego strzelca w klasyfikacji indywidualnej wśród uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Jordanów. Zawody strzeleckie zostały przeprowadzone na strzelnicy sportowej LOK w Suchej Beskidzkiej. W zawodach o najlepszego strzelca z karabinu KBKS rywalizowali uczniowie SP im. Jana Pawła II w Łętowni, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Naprawie oraz reprezentanci naszej placówki. Najwięcej punktów i tytuł najlepszej strzelczyni Gminy Jordanów i złoty medal wśród kategorii żeńskiej zdobyła reprezentantka naszej szkoły NIKOLA DROBNY.  W kategorii męskiej nasz reprezentant KACPER GRZYBEK uplasował się na II miejscu.

Podczas podsumowania zawodów wójt gminy wręczył najlepszym uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz puchary.

SERDECZNIE GRATULUJEMY naszej 4-osobowej drużynie za dzielne reprezentowanie szkoły!